و اما شما ای خواهران حزب ا… پیروان حضرت زهرا(س)، وارثان زینب(س) بر دوش دارندگان رسالت عظیم تربیت فرزندان، اول در حفظ حجاب خود کوشاباشید. به این مسئله اهمیت زیاد بدهید. درخیلی جاها به اسم اسلام و انقلاب شد اما شیاطین نفوذ کردند و یا به آرایش درآوردن زن درجامعه کم کم جوانان را از راه منحرف کردند و موجب سقوط آن انقلاب‌ها گردیده اند. خیلی مواظب حجابتان باشید که دنیا به فکر آن است تا فحشاومنکرات را در کشورمان توسعه دهد و تنها عامل جلوگیری آن شمایید با حفظ حجاب اعلام دارید که ما پیرو غربیها که بی حجابی را تمدن می دانند نیستیم و تنها الگویمان بزرگترین زن جهان یعنی زهرای اطهر(س) است.

(شهید علی رازقندی) 

 

خواهران عزیزم، مى‏خواهم که حجابتان را کاملاً رعایت کنید و همچنین از تمامى خواهران مسلمان انتظار دارم، و نکند با بدحجابى نسبت به  اسلام و قرآن دهن کجى کنید، که خداوند در همه حال از  اعمال و رفتار و کردارتان آگاه است.

 

(شهید محمدعلی رحیمی) 

خواهرم، حجابت را حفظ کن و به دشمنان اسلام و انسانیّت بفهمان که زن مسلمان ایرانی زنی است آزاده، با شخصیّت، باایمان و الهام گرفته از مکتب بانوی بزرگ اسلام زهرای اطهر(س)‌ که هرگز اجازه نخواهد داد – همانند زنان به لجن کشیده- از او عروسکی کوکی بسازند و وسیله‌ای برای فروش بیشتر کالاهای تجارتی شود.

(شهید حمیدرضا قلی زاده 

خواهرم، حجاب نشانگر زیبایی روح و اندیشه توست. خواهرم، حجاب تضمین‌کنندة سلامت و پارسایی جامعه است. جامعه رابه ویرانی مکش. خواهرم، حجاب مجوز ورود تو به بهشت استو آیا واقعاً‌ بهشت نمی‌خواهی؟‌ خواهرم، حجاب مجوز ورود تو به بهشت است. آیا واقعاً‌ بهشت نمی‌خواهی؟‌

خواهرم، «غنچة نهفته در برگ را نچینند،‌از بی‌حجابی است اگر عمر گل کم است؛ نهفته باش و همیشه گل باش».

 

(شهید حمیدرضا نظام) 

خواهرم! با حفظ حجاب و نجابت و عفت خود، حضرت زینب را خشنود کن. 

(شهید محمد علی وکیل زاده ) 

تو را سفارش می‏کنم که حجابت را و دیگر رسالت‏هاى زینبى را فراموش نکنى، و جنگ تو مبارزه با بى ‏بند و بارى ‏ها و بى‏ حجابى ‏ها و خلاصه نبرد با خود فروختگان داخلى است. این وظیفۀ شما و همه پیروان زینب است. 

(شهید عباس شعیبی)

مسئولیت زمانی و مکانی خود را کاملاً حس کرده و در تثبیت این انقلاب که ثمرة خون شهدای اسلام است در حدّ توانتان کوشا باشید.

(شهید محمد حسن آذری) 

ای مردم می‌خواهید تا کی در خواب خرگوشی بسر برید و به این همه مسائل بی‌اهمیت باشید. چرا باید این همه فساد جامعه را فرا گیرد، ولی ما بی‌تفاوت باشیم مگر نه این است که پیام خون آنها ادامه‌دهندة راهشان است؟ کاری نکنیم که در آن دنیا شرمندة روی شهیدان باشیم. بیایید تا دیر نشده از یک سری کارهایی که باعث گناه می‌شود دوری کنیم.

(شهید محمودباقر شادمی) 

از تمامی خواهرانم می‌خواهم که حجاب –این لباس رزم- را حافظ باشند. می‌خواهم هر زمان که آنها را می‌بینم به وجودشان افتخار کنم، و می‌خواهم زمانی که آنها را می‌بینم آن ‌چنان پوشیده ظاهر و باطن باشند که باعث خشم دشمن و خوشحالی دوستان شوند، و البته اینها همه باید برای خدا باشد.

(شهید احمد عظیمی جوزانی) 

با رعایت کردن حجاب خود، پاسدار خون شهدا باشید. 

(شهید حمیدرضا بااطمینان)

خواهران عزیزم! حجاب خود را حفظ کنید، چون سیاهى چادر تو، کوبنده‏تر از سرخى خون من است.

(شهید محمدعلی یوسفی) 

 

 

خواهرم! با حجاب باش. 

 

(شهید مهدی ابراهیمی گیو) 

تو اى خواهرم! حجابت مقدس‏تر از خون من است. شما مى‏توانید با این سنگر مقدس، کمر دشمن اسلام را بشکنید

(شهید محمد حسین راستگو)